Dziś poznamy zwycięzców Śrem CUP

DSC_0388
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Za nami pierwszy dzień Śrem CUP. 39 zespołów stanęło na wysokości zadania. Było mnóstwo fajnej dziecięcej piłki i wiele pięknych goli. Dzisiaj faza finałowa, gdzie poznamy triumfatorów obu kategorii, a więc 2010 i 2011.

Otwarcia turnieju dokonał burmistrz Adam Lewandowski, który powitał licznie przyjezdne drużyny w Śremie i życzył młodym piłkarzom wielu pozytywnych wrażeń. A było ich co nie miara…

Pierwszy dzień zmagań w Śrem CUP to czas grupowych eliminacji. Jedne zespoły przyjechały bić się o czołowe lokaty, inne sprawdzić na tle mocniejszych rywali. Dla wszystkich był to fajny sprawdzian, duże doświadczenie, a przede wszystkim, aby chłopcy robili to co lubią „naj”, czyli biegali za piłką. A gry w Śremie jest sporo.

ROCZNIK 2010

W roczniku 2010, które grały już w formule orlika na czterech boiskach rywalizowały 22 zespoły. Dwa odniosły w eliminacjach komplety zwycięstw. Były to FAootball Academy Leszno I gospodarze – Warta I Śrem. Grupę B wygrał z kolei Orlik Kaźmierz i te trzy zespoły uchodzą za faworytów do pierwszego miejsca w roczniku. W finałowej szóstce znalazły się także Polonia Środa, Korona Wschowa i Mieszko Gniezno. One w niedzielę znajdą się w grupie „Lewandowski” i powalczą o triumf w Śrem CUP. Pozostałe zespoły będą walczyły o dalsze lokaty w grupach „Piątek”, „Zieliński” i „Milik”.

ROCZNIK 2011

W żakach stawiło się 17 z 18 zespołów, bowiem niestety nie dojechała Polonia Środa. Swoje grupy wygrali Wielkopolska Komorniki. Warta Poznań i Chrobry Głogów, a Lidze Mistrzów o podium z tą trójką powalczą Falubaz Zielona Góra, Fa Leszno i Kania Gostyń. Pozostałe drużyny czekają mecze w Lidze Europy i Lidze Polskiej.

Zwycięzców Śrem CUP poznamy dziś około godziny 13.00. Zapraszamy kibiców na stadion w Śremie. Startujemy o godzinie 8.00.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ TURNIEJU SREMCUP.PL

Tam komplet wyników, wiele zdjęć i harmonogram niedzielnych spotkań.

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *